MIRË SE VINI NE NINGBO VET

Pra, Pse VET

VET është një ekspert i produkteve të grafitit i bërë me porosi.
 • Përvojë mbi 10 vjet

  Përvojë mbi 10 vjet

 • Cilësi e mirë dhe çmim konkurrues

  Cilësi e mirë dhe çmim konkurrues

 • Inspektim i plotë dhe dorëzim në kohë

  Inspektim i plotë dhe dorëzim në kohë

 • PRODHUESI ISO9001-2015

  PRODHUESI ISO9001-2015

Rreth Nesh

Ningbo VET Energy Technology Co., Ltd ( Miami Advanced Material Technology Co., LTD) është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që fokusohet në prodhimin dhe shitjet e materialeve të avancuara të nivelit të lartë, materialet dhe teknologjinë që mbulojnë grafitin, karabitin e silikonit, qeramikën, sipërfaqen trajtim dhe kështu me radhë. Produktet përdoren gjerësisht në fotovoltaikë, gjysmëpërçues, energji të re, metalurgji, etj.

 • 5
 • 6
 • 7

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!